Přihlásit se Registrovat
Wedos.cz

O Wedos.cz

Výhodná hostingová služba. Wedos.cz je hostingová společnost působící na českém trhu od roku 2010. WEDOS se stará o více než 20 % všech domén a webových stránek v České republice. Služby poskytují nejen jednotlivcům a malým nebo středním podnikům, ale i obřím firmám a e-shopům.

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč

Nakupujte, získejte peníze zpět a 50 Kč jako bonus.

Registrujte se pomocí

Google

nebo

Více informací

O WEDOS.CZ

Nejoblíbenější a nejrychleji rostoucí hostingová společnost působící na českém trhu od roku 2010. WEDOS se stará o více než 20 % všech domén a webových stránek v České republice. Služby poskytují nejen jednotlivcům a malým nebo středním podnikům, ale i obřím firmám a e-shopům s miliardovými obraty.

 

VÍCE INFORMACÍ

Wedos.cz patří mezi neojblíbenější a nejprodávanější poskytovatele prostoru pro vaše webové stránky v České republice. Také se může pyšnit titulem nejrychleji rostoucího registrátora .cz domén v ČR. Všechny hostingové služby jsou zabezpečené ochranou proti DDoS útokům a IDS / IPS ochranou. Můžete se také spolehnout na nejmodernější hardware s vysokým výkonem, stabilitou a kvalitou. V případě nespokojenosti se zakoupeným produktem vám Wedos.cz garantuje vrácení peněz až po dobu 180 dní od zakoupení. WEDOS vlastní dvě moderní datacentra v městě Hluboká nad Vltavou a chystá se výstavba třetího.

 

WEDOS SLUŽBY

Prohlédněte si všechny nabízené kategorie produktů od Wedos.cz:

Webhosting - NoLimit (PHP 7.3, Apache, htaccess, MySQL až 2 GB, až 110 GB pro vaše e-maily), NoLimit Extra (lze se na něj dodatečně přeorientovat z původního NoLimit, pokud vám základní parametry nevyhovují a je třeba něco výkonnějšího).

Domény – registrace národních, generických, ale také nových nTLD domén za trvale nejnižší ceny na trhu.

Virtuální servery - VPS On (cloudová infrastruktura OpenNebula, možná i migrace serveru v případě technických nebo hardwarových problémů), VPS SSD (privátní virtuální servery s SSD disky s plnou virtualizací, root přístupem a libovolným operačním systémem - VPS SSD Profi, VPS SSD).

Dedikované servery – Pro náročné aplikace vyžadující více výkonu než u VPS – značkové rackové servery – HPE ProLiant DL320e, Quanta S910-X31E, Fujitsu RX100.

WMS – kombinuje jednoduchost správy sdíleného webhostingu NoLimit s výkonem dedikovaného serveru – vyhrazené CPU, RAM a SSD

WEDOS Disk – bezpečné zálohování firemních i osobních dat (zálohování souborů) – WEDOS Disk 30 GB, WEDOS Disk 100 GB, WEDOS Disk 1 TB.

WEDOS Cloud – profesionální služba pro náročné zákazníky, kteří hledají zázemí pro vlastní cloudové datacentrum.

WEDOS Cloud Disk – revoluční nástroj, který umožňuje více uživatelům najednou v jeden okamžik pracovat v online souboru, sdílet své fotografie, kalendáře, či kontakty na jednom místě, ale také chatovat nebo pořádat videohovory s ostatními – WEDOS CD Free, WEDOS CD Family, WEDOS CD Office.

WEDOS OnLine – profesionální služba určená pro monitoring webhostingů, domén a serverů – WEDOS Free, WEDOS Pro, WEDOS Max.

WEDOS WebSite – jednoduchý nástroj na tvorbu webových stránek, díky kterému si vytvoříte vlastní web i bez znalostí z programování či webdesignu – WEDOS WebSite Free, WEDOS WebSite Profi, WEDOS WebSite Premium.

WEDOS dárky – věrní zákazníci jsou obdarováváni zajímavými dárky – doména zdarma, WEDOS energy drink nebo pánská polokošile a dámské triko.

 

PLATBA SLUŽEB

Existuje několik možností, jak platit za WEDOS služby

    Zálohový účet - nejprve si u Wedos.cz nahrajete kredit, ze kterého se vám pak za nákupy budou peníze strhávat

    Online platební kartou

    Online bankovní platby

    Bankovní převod

    Elektronické peněženky – GoPay, Bitcoin,

    Další - Paysafecard, Google Pay, Apple Pay

Podobné obchody

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se