Přihlásit se Registrovat
Zoohit.cz

O Zoohit.cz

Zoohit.cz je jedním z největších českých internetových obchodů s potřebami pro domácí zvířata. V nabídce máme více jak 7 000 produktů pro psy, kočky, ryby, hlodavce a ptáky.

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč

Nakupujte, získejte peníze zpět a 50 Kč jako bonus.

Registrujte se pomocí

Google

nebo

Více informací

E-shop Zoohit.cz nabízí chovatelské potřeby, krmivo pro zvířata a kompletní sortiment potřeb pro domácí mazlíčky. Ať už máte doma psa, kočku, hlodavce, papoušky nebo jste nadšenci do akvaristiky, na Zoohitu si určitě vyberete. Čeká na vás více než 8 tisíc produktů.

Krmiva pro zvířata

Na e-sopu Zoohit.cz nakoupíte granule pro psy a kočky, konzervy s vysokým obsahem tekutin a zdravé pamlsky, které využijete i na výcvik psů. Nechybí doplňky stravy pro zvířata, aby v jejich stravě nic nechybělo, a specializované veterinární krmivo pro zdraví vašich čtyřnohých mazlíčků.

Potřeby pro domácí mazlíčky

Sháníte nový pelíšek na spaní, podložky a misky na krmení nebo hračky pro psy a kočky? Plánujete pořídit oblek pro psa na zimu? Na Zoohit.cz pořídíte veškeré potřeby pro domácí mazlíčky na doma i na ven. 

Snadné nakupování

Na internetovém obchodě Zoohit se zorientujete velmi snadno. V horní liště klikněte na kategorii zvířat a pak už se pusťte do nakupování. Balík si nechte doručit na pobočku České pošty nebo domů pomocí PPL. Objednané zboží, které je skladem, vám bude doručeno do 2-4 pracovních dní.

Poštovné při objednávce nad 799, - Kč zdarma

Při každé objednávce v minimální výši 799 korun neplatíte žádné poštovné.

Bonusový program

Chcete ušetřit na každém nákupu? Sbírejte zooBody v bonusovém programu. Jeden bod získáte za každých 25 korun. Body pak můžete směnit za vybranou odměnu.

Odměna za doporučení

 

Doporučte Zoohit svým přátelům a zašlete jim odkaz s pozvánkou k nákupu. Získají tak automaticky uvítací slevu 10 % a vám přijde na účet 350 zooBodů. Dalších 333 zooBodů dostanete za registraci k newsletteru. 

 

Podobné obchody

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se